George Clarke TR-500 - Geschiedenis

George Clarke TR-500 - Geschiedenis


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

George Clarke

(Tr: t. 500; 1. 135'; b. 22'; dr. 14.5'; s. 10 k.; cl. Castle)

George Clarke, een Britse trawler die in het voorjaar van 1919 door de Amerikaanse marine werd gecharterd om te helpen de Noordzee van mijnen te verwijderen, werd overgenomen op de marinebasis Grimsley en op 15 mei 1919 in gebruik genomen, Et. (j.g.) E.V. Wilder in bevel.

George Clarke werd toegewezen aan het Minesweeping Detachment, U.S. Naval Forces in Europa, en vertrok op 7 juli 1919 uit Kirkwall, Schotland om de gevaarlijke en zware taak te beginnen om de mijnenbarrage op te nemen. Op 11 juli had George Clarke een close call toen een exploderende mijn haar sweep beschadigde. De volgende dag, kort voor zonsondergang, was ze zo'n 400 meter van Richard Bulkeley verwijderd, toen een mijnexplosie een gat scheurde in die noodlottige trawler. George Clarke kwam te hulp, maar was nog meer dan 100 meter verwijderd toen het getroffen schip zonk. George Clarke koos 12 overlevenden en keerde terug naar Kirkwall.

De volgende dag besloot admiraal Strauss tijdens een conferentie aan boord van George Clarke dat de trawlers niet sterk genoeg waren om de schok van mijnexplosies dicht aan boord te weerstaan. De meeste trawlers waren daarom ontheven van de mijnenveegdienst. George Clarke werd naar Brighton, Engeland gestuurd, waar ze werd ontmanteld en op 11 augustus werd teruggestuurd naar de Admiraliteit.


George Clarke maakt zeldzame opmerking over kinderen die bezig zijn in lockdown

George Clarke heeft onthuld hoe hij zijn kinderen bezig houdt in lockdown. Verschijnt op maandag Lotharingen om zijn aanstaande nieuwe programma te bespreken, de Verbazingwekkende ruimtes presentator legde uit hoe hij zijn zonen alles over DIY laat leren!

De Amazing Spaces-presentator heeft drie kinderen

De presentator en architect vertelde Andi Peters: "Ik heb ze bijna in het diepe gegooid om eerlijk te zijn. Ik denk dat hoe eerder je je kinderen laat bouwen en dingen doen, hoe beter."

BEKIJK: James Martin deelt spannend nieuws met fans

Hij voegde eraan toe: "Ik denk dat hoe eerder je ze leert, hoe veiliger het is, zodat ze leren hoe ze op een echt veilige manier gereedschap en hamers en elektrisch gereedschap en dat soort dingen gebruiken, hoe eerder ze beginnen, hoe beter. Dus ja, ze moeten werk aan het tuinhuisje wat fantastisch was." George heeft twee zonen, George en Emilio, en een dochter, Iona, met zijn ex-vrouw Catriona.

George houdt zijn kinderen bezig in lockdown

De 46-jarige wilde ook graag praten over een ander aankomend project dat hij met een ander speciaal familielid, zijn huskyhond Loki! De presentator en pup schitteren in National Trust van George Clarke ontgrendeld, vanaf zondag 23 op Channel 4. De tv-ster vertelde Andi: "We doen een wandeling in deel vier, en [ik nam] Loki mijn Siberische husky, Ik had een beetje medelijden met hem omdat het weer geweldig was, het was elke dag zo'n 30 graden, maar hij houdt gewoon van wandelen en het was een genot."

George met zijn Siberische husky Loki

George was duidelijk enthousiast over het werken met zijn geliefde hond en ging vorige week naar Instagram om het opwindende nieuws aan te kondigen. De architect schreef bij de foto: "Tijdens de lockdown kreeg ik de meest ongelooflijke, unieke kans om een ​​eenmalige serie te maken met deze kerel @loki.blu.husky." Hij ging verder: "Het is waarschijnlijk de beste serie die ik ooit in mijn carrière heb gemaakt en Loki had de beste tijd! Ik voel me bevoorrecht dat ik de kans heb gekregen om het te maken. binnenkort naar @channel4 @nationaltrust #architecture #walk."

Vind je dit verhaal leuk? Meld u aan voor onze nieuwsbrief om andere verhalen zoals deze rechtstreeks in uw inbox te ontvangen.


George Clarke TR-500 - Geschiedenis

Clarke County, Virginia

Welkom bij Virginia Genealogy Trails!

Ons doel is om u te helpen uw voorouders door de tijd heen te volgen door genealogische en historische gegevens te transcriberen en online te plaatsen voor gratis gebruik door alle onderzoekers.

Deze website van Clarke County is beschikbaar voor adoptie.
Als je een voorliefde hebt voor geschiedenis, een verlangen om anderen te helpen, en basisvaardigheden voor het maken van webpagina's, overweeg dan om met ons mee te doen!
Krijg de details op onze Vrijwilligerspagina .
[De wens om gegevens te transcriberen en kennis van het maken van een basiswebpagina is vereist.]

We vinden het jammer dat we niet kunnen
persoonlijk onderzoek doen voor iedereen.


Informatie over Clarke County
Clarke County werd in 1836 opgericht vanuit Frederick County.
De provincie is vernoemd naar generaal George Rogers Clark, van de Revolutionaire Oorlog.

Thomas Fairfax, 6e Lord Fairfax van Cameron, bouwde zijn huis, Greenway Court, op zijn landgoed van 5 miljoen hectare in de provincie, op wat nu het dorp White Post is. White Post is genoemd naar de grote wegwijzer die de weg wijst naar het huis van Lord Fairfax. Veel van de vroege kolonisten van wat later Clarke County werd, waren kinderen van Tidewater-planters, die zich vestigden op grote landtoelagen van Lord Fairfax. 2/3 van het graafschap werd bewoond door de plantagegroep en de plantagelevensstijl bloeide tot de burgeroorlog.
Clarke stond bekend om zijn grote tarweoogst.

Tijdens de burgeroorlog vond op 17 en 18 juli 1864 de slag bij Cool Spring plaats in Clarke County.

OPGENOMEN STEDEN:
Berryville - Boyce

NIET OPGENOMEN GEMEENSCHAPPEN:
Berrys - Bethel - Briggs - Castlemans Ferry - Claytonville - Double Tollgate - Frogtown -
Gaylord - Greenway Court - Lewisville - Lockes Landing - Lost Corner - Millwood -
Pigeon Hill - Pyletown - Saratoga - Stenen brug - Stringtown
Swimley - Wadesville - Waterloo - Webbtown - White Post - Wickliffe


George Clarke TR-500 - Geschiedenis

De Georgia Archives identificeert, verzamelt, verschaft toegang en bewaart de historische documenten van Georgië. Of je nu van geschiedenis houdt, of gewoon wilt weten hoe we de burgers van Georgië dienen, we nodigen je uit om onze website te verkennen of ons te bezoeken in de stad Morrow, net ten zuiden van Atlanta. Wij zijn u graag van dienst!

We kunnen momenteel geen inkomende telefoontjes ontvangen bij het Archief. Gebruik onze Ask an Archivaris e-mailreferentieservice om contact met ons op te nemen. Onze excuses voor het ongemak.

Vanaf 18 mei is het Georgia Archief geopend van dinsdag tot en met zaterdag: Ochtend: 9.00 tot 12.00 uur 's middags: 1:00 tot 4.00 uur. De faciliteit is gesloten van 12.00 uur tot 13.00 uur. We raden u ten zeerste aan om een ​​masker te dragen en sociale afstand te houden in onze faciliteit.

AANKONDIGINGEN

Bezoek ons ​​op vrijdag 23 juli voor ons virtuele evenement, ''8220Centuries of Fascinating Stories in Georgia History: Investigating the Collections at the Georgia Archives', gepresenteerd door Penny Cliff, onderwijsspecialist van Georgia Archives. Vergaderlink

Een reeks van driedaagse workshops gepresenteerd door The Georgia Archives Conservation Dept. samen met Paintings Conservator Jennifer Bullock. Deadline voor inschrijving voor Workshop 3, Inleiding tot de zorg en preventieve conservering van schilderijen: zondag 29 augustus.

Lunch- en leerlezingen 2021, vierde vrijdag uit het archief en speciale evenementen

Verken deze online bronnen voor onderzoek tijdens deze COVID-19-noodsituatie.

LUNCH & LEER LEZINGEN

Lunch & Learn Virtual Lectures zijn live-evenementen die worden gehost via Microsoft Teams. Gebruik browsers Chrome, Firefox of Microsoft Edge. Als u van plan bent een iPhone of tablet te gebruiken, moet u mogelijk de Microsoft Teams-app downloaden.


George Clarke TR-500 - Geschiedenis

Gemaakt door onze geschiedenisliefhebbers!

Klik op een van onze boeken of scroll naar beneden naar de onderstaande links.

Bekijk onze " Updates " om onze nieuw toegevoegde informatie te lezen.

Wanneer u zoekt naar en klikt op Google-resultaten, wordt de webpagina geopend in een nieuw venster of tabblad.

(Grote werken - op de boekenplank hierboven)

(Voor het gebied van Clark Co., Wisconsin)

[ Atlas voor Clark Co., WI (1986) ]

[ Boeken ], Lokale auteurs en onderwerpen

Dit verhaal van Clark County, Wisconsin is gemaakt en wordt onderhouden door de geschiedenisliefhebbers van Clark County, Wisconsin en wordt ondersteund door uw genereuze donaties.

Naburige provincies: Chippewa, Eau Claire, Jackson, Taylor, Marathon & Wood

Databasezoekmachines

Deze site van onze voorouders in Wisconsin
is eigendom van Clark County WI Geschiedenis/Genealogie.


Afstuderen

Cursussen van 500 niveaus in ARTH

ARTH 593: Stage in de kunstgeschiedenis (3-6 studiepunten)

Inschrijving beperkt tot studenten met een klasse van Advanced to Candidacy, Graduate, Non-Degree of Senior Plus.

Inschrijving is beperkt tot afgestudeerde, niet-gediplomeerde of niet-gegradueerde studenten.

Studenten in een niet-graduaat undergraduate-diploma kunnen: niet inschrijven.

1 Sectie Momenteel gepland

ARTH 599: speciale onderwerpen in de kunstgeschiedenis (1-6 studiepunten)

Inschrijving beperkt tot studenten met een klasse van Advanced to Candidacy, Graduate, Non-Degree of Senior Plus.

Inschrijving is beperkt tot afgestudeerde, niet-gediplomeerde of niet-gegradueerde studenten.

Studenten in een niet-graduaat undergraduate-diploma kunnen: niet inschrijven.

3 secties momenteel gepland

  • ARTH 599 - 001: New Kingdom Eqypt &mdash Jacquelyn Williamson &mdash 16:30 tot 19:10 M - Research Hall 201
  • ARTH 599 - 003: Vrouwen als makers en beschermheren van kunst in de middeleeuwen &mdash Heidi Catherine Gearhart &mdash 16:30 uur tot 19:10 uur W - Onderzoekshal 201
  • ARTH 599 - 005: Waarde creëren: kunst maken en verkopen in vroegmodern Europa &mdash Angela Ho &mdash 16:30 uur tot 19:10 uur R - Art & Design Building L008

Cursussen van 600 niveaus in ARTH

ARTH 600: methoden en onderzoek in de kunstgeschiedenis (3 studiepunten)

Inschrijving beperkt tot studenten met een klasse van Advanced to Candidacy, Graduate, Non-Degree of Senior Plus.

Inschrijving is beperkt tot afgestudeerde, niet-gediplomeerde of niet-gegradueerde studenten.

Studenten in een niet-graduaat undergraduate-diploma kunnen: niet inschrijven.

1 Sectie Momenteel gepland

Onderwerpen in ARTH

ARTH 599: speciale onderwerpen in de kunstgeschiedenis (1-6 studiepunten)

Inschrijving beperkt tot studenten met een klasse van Advanced to Candidacy, Graduate, Non-Degree of Senior Plus.

Inschrijving is beperkt tot afgestudeerde, niet-gediplomeerde of niet-gegradueerde studenten.

Studenten in een niet-graduaat undergraduate-diploma kunnen: niet inschrijven.

3 secties momenteel gepland

  • ARTH 599 - 001: New Kingdom Eqypt &mdash Jacquelyn Williamson &mdash 16:30 tot 19:10 M - Research Hall 201
  • ARTH 599 - 003: Vrouwen als makers en beschermheren van kunst in de middeleeuwen &mdash Heidi Catherine Gearhart &mdash 16:30 uur tot 19:10 uur W - Onderzoekshal 201
  • ARTH 599 - 005: Waarde creëren: kunst maken en verkopen in vroegmodern Europa &mdash Angela Ho &mdash 16:30 uur tot 19:10 uur R - Art & Design Building L008
George Mason University
4400 University Drive, 3G1
Fairfax, VA 22030

George Clarke TR-500 - Geschiedenis

Newport, Rhode Island 02840

mv2.jpg/v1/fill/w_105,h_59,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2/wharfLogoSQwborder.jpg" />

Jachthaven-kamers-winkelen

WAT BETREFT

De Wharf die John Bannister bouwde, was de sociale en commerciële reddingslijn naar het koloniale Newport, de verbinding tussen een actieve haven en een ondernemende, jonge stad. Het was hier dat commodore Oliver Hazard Perry werd ontvangen bij zijn zegevierende terugkeer van de slag bij Lake Erie in 1813 en het was Bannister's Wharf die gastheer was van de succesvolle America's Cup-verdediger uit 1977, Ted Turner. De geschiedenis van Bannister's Wharf is spannend geweest. Het was een huis en herberg, een plek om brood te kopen en een plek om brood te breken. Altijd is er een zekere "joie de vivre" gevierd. Dit is de plek waar mensen komen om de sfeer te ervaren die nadrukkelijk Newport is.

Anderhalve eeuw geleden waren de winkels langs de Werf de leveranciers van de eerste levensbehoeften. Tegenwoordig bieden twintig winkels en galerieën een gevarieerde selectie van levensgenieters. Het zijn gastvrije plekken waar winkeliers het ongewone, het onderscheidende, het zeer, zeer verleidelijke hebben verzameld.

In het middelpunt van Bannister's Wharf bevindt zich het Clarke Cooke House Restaurant, en sommigen zeggen dat dit het sociale en gastronomische middelpunt van Newport zelf is. Hier komen serieuze diners en mensen die op zoek zijn naar lichtere kost of een puur sociale avond samen. De chef-kok wordt zelden in minder dan eerbiedige bewoordingen genoemd en de goed bewaard gebleven 18e-eeuwse eetzalen bieden de juiste omgeving om van zijn creaties te genieten.

Te midden van alle eclectische eet- en winkelervaringen bevinden zich de Bannister's Wharf Guestrooms. Waarom zou u niet bij ons overnachten en uzelf trakteren op het bekijken van enkele van 's werelds beroemdste en meest glamoureuze jachten vanaf het dek van uw kamer!

De aanlegplaats van de Wharf brengt bezoekers en zeilers in het gezelschap van een aantal van de fijne race- en cruisejachten waarvoor Newport terecht beroemd is geworden. Aan het ene uiteinde ligt de haven van Newport aan het andere uiteinde, de stad. Een korte wandeling levert de ontdekking van een overvloed aan zorgvuldig gerestaureerde koloniale huizen of de elegante grandeur van de Bellevue Avenue herenhuizen. Hier valt veel te delen, te genieten, te vieren.


Schepen en passagiers van de eerste vloot

Abel, Robert (veroordeelde)
Abrahams, Henry (veroordeelde)
Allen, John (veroordeelde)
Allen, Robert (bemanning)
Allen, William (veroordeelde)
Boogschutter, Isaac (marinier)
Ashley, John (bemanning)
Asky/Askew, Richard (zee)
Bailey, Alexander (bemanning)
Borgtocht, Robert (veroordeelde)
Balmain, William (bemanning)
Bannister, George (veroordeelde)
Barford, John (veroordeelde)
Barnes, Stephen (veroordeelde)
Barnett, Henry (veroordeelde)
Baxter, William (marinier)
Vogel, James (veroordeelde)
Vogel, Samuel (veroordeelde)
Bisschop, Elias (marinier)
Blackhall, William (veroordeelde)
Bond, Peter (veroordeelde)
Bones, James (bemanning)
Bramage, Thomas (marinier)
Brannon, John (marinier)
Brindley, John (veroordeelde)
Brough, Ralph (zee)
Brown, James (veroordeelde)
Brown, Richard (veroordeelde)
Brown, William French (veroordeelde)
Burley/Burleigh, James (veroordeelde)
Burns, Edward (bemanning)
Caesar, John (veroordeelde)
Carver, Joseph (veroordeelde)
Childs, William (veroordeelde)
Clark, Zachariah (burger)
Clough / Clough, Richard (veroordeelde)
Connelly, William (veroordeelde)
Corden, James (veroordeelde)
Cormick, Edward (veroordeelde)
Kropper, John (veroordeelde)
Kruis, Edward (bemanning)
Kruis, John (veroordeelde)
Crowder, Thomas Restell (veroordeelde)
Davis, Aaron (veroordeelde)
Davis, Samuel (veroordeelde)
Davis, William (veroordeelde)
Dag, Samuel (veroordeelde)
Dearing, William (bemanning)
Dennison, Barnaby (veroordeelde)
Dennison, Michael (veroordeelde)
Dew, William (zee)
Dickinson/Dixon, Thomas (veroordeelde)
Dinger, Edward (zee)
Dinger, Elizabeth (familie van de marine)
Dixon, William (bemanning)
Donovan, Stephen (bemanning)
Dooat, Joseph (bemanning)
Douglas, William (veroordeelde)
Dowlan, William (zee)
Dring, William (veroordeelde)
Dyer, Leonard (veroordeelde)
Earl, William (veroordeelde)
Edmonds, William (zee)
Edmunds, William (veroordeelde)
Egglestone, George (veroordeelde)
Eggleton / Bones, William (veroordeelde)
Ellam, Peter (veroordeelde)
Ellis, John (bemanning)
Finicy/Fillesey/Tillesby, Thomas (veroordeelde)
Fishburn, Andrew (zee)
Floan, Richard (bemanning)
Fowkes, Francis (veroordeelde)
Francis, William (veroordeelde)
Frazer, Thomas (bemanning)
Freeman, James (veroordeelde)
Freeman, Robert (veroordeelde)
Gilbert, Stephen (zee)
Glenton, Thomas (veroordeelde)
Gloster, William (veroordeelde)
Gordon, Daniel (veroordeelde)
Grant, James (zee)
Gray, Charles (veroordeelde)
Griffiths, Samuel (veroordeelde)
Gast, George (veroordeelde)
Gunther, William (veroordeelde)
Hailey, John (marinier)
Haines, Joseph (veroordeelde)
Handford, William (veroordeelde)
Harben, Joseph (veroordeelde)
Harp, Thomas (bemanning)
Harris, Isaac (bemanning)
Harris, William (veroordeelde)
Harrison, Richard (bemanning)
Hatcher, John (veroordeelde)
Hatfield, William (veroordeelde)
Hatheway, Henry (veroordeelde)
Hawkes, Richard (veroordeelde)
Haviken, John (bemanning)
Hayes, Dennis (veroordeelde)
Hayes, John (zee)
Rubriek, James (veroordeelde)
Headington/Eddington, Thomas (veroordeelde)
Healey, Anthony (bemanning)
Hill, John (veroordeelde)
Hindle, Ottiwell (veroordeelde)
Hollister, Job (veroordeelde)
Horne / Stone, Henry (veroordeelde)
Howell, Thomas (veroordeelde)
Hughes, Hugh (veroordeelde)
Hughes, John (veroordeelde)
Jefferies, John (veroordeelde)
Jenkins, Robert (veroordeelde)
Jepp, John (veroordeelde)
Johnstone, John (marinier)
Jones, Edward (veroordeelde)
Jones, Francis (veroordeelde)
Jones, John (marinier)
Jones, Thomas (veroordeelde)
Kelly, John (bemanning)
Kennedy, John (marinier)
Kennedy, Mary (familie van de marine)
Kidner / Nier, Thomas (veroordeelde)
Kilby, William (veroordeelde)
Kirby, James (zee)
Ridder, Isaac (marinier)
Knowler / Nowland, John (veroordeelde)
Lewis, John (bemanning)
Lewis, John (zee)
Lewis, Joseph (zee)
Lockley, John (veroordeelde) (veroordeelde)
Lang, Joseph (veroordeelde)
Lang, William Aston (bemanning)
Lynch, Humphrey (veroordeelde)
Lynch, Mortimore (zee)
Macentire, John (veroordeelde)
MacLaughlin/McClellan, Charles (veroordeelde)
Maclean, Francis (veroordeelde)
Maclean, Thomas (veroordeelde)
Mansfield, John (veroordeelde)
Mapp, James (zee)
Zeeman / Marriner, William (veroordeelde)
Marrott, John (veroordeelde)
Martin, John (veroordeelde)
Martin, Stephen (veroordeelde)
Martin, Thomas (zee)
Matson, Thomas (veroordeelde)
May, Richard (veroordeelde)
McClader/McCladen Joseph (zee)
McDonald, Alexander (veroordeelde)
McDonaugh, James (veroordeelde)
McGill, John/James (bemanning)
Midgeley, Samuel (veroordeelde)
Milton, Charles (veroordeelde)
Moor, John (bemanning)
Morgan, Richard (veroordeelde)
Morris, Peter (veroordeelde)
Morris, William (bemanning)
Mullock, Jesse (veroordeelde)
Munday, Ann (familie van de marine)
Munday, Edward (familie van de marine)
Munday, John (marinier)
Murphy, William (veroordeelde)
Natie, Gabriël (marinier)
Nettleton, Robert (veroordeelde)
Nevitt, Thomas (zee)
Ogden, James (veroordeelde)
Okey, William (veroordeelde)
Opley, Peter (veroordeelde)
Orford, Thomas (veroordeelde)
Osborne, Thomas (veroordeelde)
Owles, John (veroordeelde)
Pagina, Paul (veroordeelde)
Pare, William (veroordeelde)
Parochie / Potter, William (veroordeelde)
Parker, John (veroordeelde)
Parr, William (veroordeelde)
Perrott, Edward (veroordeelde)
Perry, William (marinier)
Perry/Scoble, Ann (familie van de marine)
Petrie, John (veroordeelde)
Peyton, Samuel (veroordeelde)
Macht, John (veroordeelde)
Prijs, James (veroordeelde)
Prijs, John (veroordeelde)
Prior, Thomas (veroordeelde)
Pugh, John (marinier)
Radford, William (veroordeelde)
Randall, John (veroordeelde)
Ranson, Robert (bemanning)
Herhaal, Charles (veroordeelde)
Richards, James (veroordeelde)
Richardson, Hardwicke (veroordeelde)
Richardson, James (veroordeelde)
Richardson, William (veroordeelde)
Risby, Edward (veroordeelde)
Roberts, John (veroordeelde)
Roberts, William (zee)
Robinson, George (veroordeelde)
Robinson, Joseph (veroordeelde)
Rogers Daniel (veroordeelde)
Touw, Anthony (veroordeelde)
Saltmarsh, William (veroordeelde)
Saunderson, Thomas (veroordeelde)
Shairp, James Maitland (marinier)
Shaw, Joseph (veroordeelde)
Herder, Robert (veroordeelde)
Sherman, William (veroordeelde)
Shore, William (veroordeelde)
Shortland, John sr (bemanning)
Shortland, Thomas George (bemanning)
Silverthorn, John (veroordeelde)
Simmons, William (marinier)
Sinclair, Duncan (scheepskapitein)
Smart, Daniel (veroordeelde)
Smith, William (veroordeelde)
Smith, William (zee)
Stanley, William (veroordeelde)
Steward, William (bemanning)
Stogdell, John (veroordeelde)
Stokell, James (bemanning)
Stokoe, John (veroordeelde)
Stone, Charles (veroordeelde)
Steen, Jacob (bemanning)
Stow, James (veroordeelde)
Strong, James (veroordeelde)
Sterk, William (marinier)
Summers, John (veroordeelde)
Zomers, Thomas (bemanning)
Swinerton, Thomas (zee)
Taylor, Joshua (veroordeelde)
Tennant, Thomas Hilton (veroordeelde)
Thomas, James (veroordeelde)
Thompson, William (veroordeelde)
Tilley, Thomas (veroordeelde)
Timmins, Thomas (veroordeelde)
Gereedschap, Philip (bemanning)
Passement, Thomas (bemanning)
Trotter, Joseph (veroordeelde)
Tyrrell, William (veroordeelde)
Usher, John (veroordeelde)
Varndell, Edward (veroordeelde)
Inzet, Benjamin (veroordeelde)
Wall, William (alias Harding, William) (veroordeelde)
Waterhouse, William (veroordeelde)
Watson, John (veroordeelde)
Waugh, William (bemanning)
Welch, James (veroordeelde)
Welch, John (veroordeelde)
Wheeler, Samuel (veroordeelde)
Wherritt, James (zee)
Whitaker, George (veroordeelde)
Wit, John (bemanning)
Whiting, William (veroordeelde)
Wilcocks, Samuel (veroordeelde)
Wilson, John (veroordeelde)
Wilson, Peter (veroordeelde)
Winstead, John (marinier)
Winter, John (bemanning)
Wood, George (veroordeelde)
Wright, Thomas (veroordeelde)
Young, John (veroordeelde)

Borrowdale

Brown, Elizabeth (familie van de marine)
Brown, James (bemanning)
Bruin, James (zee)
Campbell, Donald (bemanning)
Malton, John (bemanning)
Martin, Charles (bemanning)
Powel, Thomas (bemanning)
Reed, Hobson (scheepskapitein)
Reed, Joseph (bemanning)
Williams, Richard (bemanning)

Charlotte

Acres / Akers, Thomas (veroordeelde)
Anderson, John (veroordeelde)
Bakker, James (zee)
Baker, Thomas (veroordeelde)
Bakker, William (marinier)
Ball, John (veroordeelde)
Barrett, Thomas (veroordeelde)
Barsby, Samuel (veroordeelde)
Basly, John (veroordeelde)
Bason, Elizabeth (veroordeelde)
Batley, Oten (veroordeelde)
Bayley, James (veroordeelde)
Beardsley, Ann (veroordeelde)
Blatherhorn / Beans / Fisher, William (veroordeelde)
Bloodworth, James (veroordeelde)
Bond, William (veroordeelde)
Bradford, John (veroordeelde)
Branagan, James (veroordeelde)
Braund, Charlotte Spence (kind van veroordeelde - geboren op zee)
Braund, Mary (veroordeelde)
Brouwer, William (veroordeelde)
Brixey/Brexley, Charles (zee)
Broughton, William (dienaar van John White)
Brown, Thomas (veroordeelde)
Bruin, Thomas (zee)
Bruce, Robert (veroordeelde)
Bryant, John (veroordeelde)
Bryant, William (veroordeelde)
Buckley, Joseph (veroordeelde)
Burridge, Samuel (veroordeelde)
Caird, David (bemanning)
Carey, Ann (veroordeelde)
Chaaf, William (veroordeelde)
Chapman, Elizabeth (familie van de marine)
Chapman, Jane (familie van de marine)
Chapman, Jane (familie van de marine)
Chapman, Thomas (marinier)
Cheslett, George (marinier)
Chew, John (zee)
Chinery, Samuel (veroordeelde)
Kerk, William (veroordeelde)
Cleaver, Mary (veroordeelde)
Doodskist, John (veroordeelde)
Connell, Patrick (zee)
Kok, Benjamin (zee)
Copp, James (veroordeelde)
Cox, James (veroordeelde)
Creamer, John (veroordeelde)
Creswell, Susanna (familie van de marine)
Cuss, John (veroordeelde)
Dudgeon, Elizabeth (veroordeelde)
Dwan, Edward (zee)
Dwan, Edward (familie van de marine)
Dwan, Jane (familie van de marine)
Edmondstone, William (zee)
Ferguson, John (veroordeelde)
Fitzgerald, Jane (veroordeelde)
Foyle, William (veroordeelde)
Fraser / Frazer, William (veroordeelde)
Garland, Francis (veroordeelde)
Garth, Susannah (veroordeelde)
Gilbert, Thomas (scheepsmeester)
Goodwin, Phillip (marinier)
Gould, John (veroordeelde)
Groene Hannah (veroordeelde)
Hall, John (veroordeelde)
Hall, Joseph (veroordeelde)
Hamlyn, William (veroordeelde)
Hart, Frances (veroordeelde)
Haydon, John (veroordeelde)
Herbert, John (veroordeelde)
Hervey, Elizabeth (veroordeelde)
Hilt, William (veroordeelde)
Holland, William (veroordeelde)
Holmes, Susannah (veroordeelde)
Holmes/Cabell, Henry (kind van veroordeelde)
Hortopp, James (veroordeelde)
Howell, John (marinier)
Humphreys, Henry (veroordeelde)
Hunt, Joseph (marinier)
Jackson, Hannah (veroordeelde)
Jenkins, William (veroordeelde)
Johnson, Edward (veroordeelde)
Jones, John (veroordeelde)
Jones, Margaret (veroordeelde)
Koning, Willem (marinier)
La Rue, James (veroordeelde)
Lavendel, George (bemanning)
Legge, George (veroordeelde)
Lightfoot, Samuel (veroordeelde)
Limeburner, John (veroordeelde)
Limpus, Thomas (veroordeelde)
Lodwick, Archibald Andrews (bemanning)
Lynch, Ann (veroordeelde)
Martin, Abraham (veroordeelde)
Martin, James (veroordeelde)
Martin, Thomas (veroordeelde)
Maxwell, James (marinier)
McManis, James (zee)
Meech, Jane (veroordeelde)
Mitchell, Nathaniel (veroordeelde)
Mitchell, William (marinier)
Moore, William (bemanning)
Mortimer, John (veroordeelde)
Mortimer, Noah (veroordeelde)
Mullis, Stephen (veroordeelde)
O'Craft, John (veroordeelde)
Odgers, Edward (zee)
Overton, Edward (zee)
Parker, Elizabeth (veroordeelde)
Parker/Pugh, Ann (kind van veroordeelde)
Peck, Joshua (veroordeelde)
Pigott, Samuel (veroordeelde)
Poole, Jane (veroordeelde)
Poore, William (veroordeelde)
Prior, Catherine (veroordeelde)
Prior, John Matthew (kind van veroordeelde - geboren op zee)
Rijst, John (veroordeelde)
Riddel, John (bemanning)
Rimmer, Joseph (bemanning)
Roach, Henry (veroordeelde)
Robins, John (veroordeelde)
Robinson, William (veroordeelde)
Ruth, Robert (veroordeelde)
Shepherd/Haydon/Eaton, Mary (veroordeelde)
Klein, John (veroordeelde)
Smith, Ann (veroordeelde)
Smith, Ann (kind van veroordeelde)
Smith, Edward (veroordeelde)
Smith, Edward (bemanning)
Smith, John (veroordeelde)
Smith, William (veroordeelde)
Spencer, Daniel (veroordeelde)
Squire, James (veroordeelde)
Stephens/Morris, John (veroordeelde)
Verdieping, John (bemanning)
Tench, Watkin (marinier)
Thackery, Elizabeth (veroordeelde)
Timins, Thomas (marinier)
Trace, John (veroordeelde)
Tynan, Thomas (zee)
Underwood, James (veroordeelde)
Vickery, William (veroordeelde)
Watkins, Mary (veroordeelde)
Watson, Thomas (veroordeelde)
Westlake, Edward (veroordeelde)
Wit, James (marine)
White, John (chirurg-generaal)
Wickham, Mary (veroordeelde)
Widdicombe, Richard (veroordeelde)
Willcocks, Richard (veroordeelde)
Williams, John (veroordeelde)
Williams, Peter (veroordeelde)
Woolcott, John (veroordeelde)
Worsdell, William (veroordeelde)

Fishburn

Armstrong, Archibald (bemanning)
Brown, Robert (scheepskapitein)
Cockett, William (bemanning)
Dane/Dean, George (bemanning)
Hisclope, George (bemanning)
Robinson, Andrew (bemanning)
Ryan, Thomas (bemanning)

Vriendschap

Allen, William (scheepsbemanning)
Arndell, Thomas (scheepschirurgijn)
Ayres, William (veroordeelde)
Barnes/Barns, Robert (scheepsbemanning)
Barnett, Daniel (veroordeelde)
Batley, Walter/Walton alias Rowse/Rouse, John (veroordeelde)
Baughan/Bingham, John (veroordeelde)
Bayliss, John (veroordeelde)
Bennett, John (veroordeelde)
Berry, John (veroordeelde)
Beste, John (veroordeelde)
Bisschop, Joseph (veroordeelde)
Bisschop, Thomas (marinier)
Brand, Curtis (veroordeelde)
Brice, William (veroordeelde)
Browning, William (zee)
Bruce, William (scheepsbemanning)
Bryant, Michael (veroordeelde)
Burn, Patrick (veroordeelde)
Burn, Simon (veroordeelde)
Carter, Richard (veroordeelde)
Chipp, Thomas (zee)
Clare, George (veroordeelde)
Clark, Ralph (marinier)
Cockran, Robert (scheepsbemanning)
Cottrell, Thomas (zee)
Craven, James (scheepsbemanning)
Cusley, Benjamin (zee)
Davis, Richard (veroordeelde)
Davis, William (veroordeelde)
Dempsey, William (marinier)
Dodding, James (veroordeelde)
Duhig, Cornelius (scheepsbemanning)
Hertogen, Richard (marinier)
Edwards, William (veroordeelde)
Elliott/Trimby, Joseph (veroordeelde)
Ellis, William (marinier)
Evans, William (veroordeelde)
Faddy, William (marinier)
Farley, William (veroordeelde)
Fendlow, John (veroordeelde)
Field, William (veroordeelde)
Flinn, Edward (veroordeelde)
Dwaasheid, John (marinier)
George, Robert (scheepsbemanning)
Godfrey, William (marinier)
Grace, James (veroordeelde)
Granger, Charles (veroordeelde)
Grant, James (zee)
Groen, Charles (marine)
Griffiths, John (zee)
Hawk, John (scheepsbemanning)
Henderson, George (scheepsbemanning)
Henley, Cooper (veroordeelde)
Hern, William (scheepsbemanning)
Hill, Thomas (veroordeelde)
Hudson, John (veroordeelde)
Hughes, Thomas (veroordeelde)
Hughes, William (marinier)
Hussey, Samuel (veroordeelde)
Jemmison, James (veroordeelde)
Jones, Richard (veroordeelde)
Jones, Thomas (veroordeelde)
Jones, Thomas (zee)
Jones, William (veroordeelde)
Kable, Henry (veroordeelde)
Lambeth, John (veroordeelde)
Lavell, Henry (veroordeelde)
Lawrence, Robert (scheepsbemanning)
Le Grove, Stephen (veroordeelde)
Leary, Jeremia (veroordeelde)
Lewis, Thomas (scheepsbemanning)
Lloyd, John (veroordeelde)
Mackey, James (veroordeelde)
Mason, William (marinier)
McCarthy, John (marinier)
McDale/McDeed, Richard (veroordeelde)
Mcdonald, Alexander (zee)
McGrah, Redmund (veroordeelde)
Mckay, Allen (scheepsbemanning)
McNamara, William (veroordeelde)
Meredith, James (marinier)
Mills, Mathew (veroordeelde)
Morley, Joseph (veroordeelde)
Morris, John (scheepsbemanning)
Murphy, James (veroordeelde)
Neal, James (veroordeelde)
Norris, William (marinier)
Oldfield, Thomas (veroordeelde)
Owen, Joseph (veroordeelde)
Penny, John (veroordeelde)
Perkins, Edward (veroordeelde)
Petherick, John (veroordeelde)
Philpot, John (scheepsbemanning)
Ploegman, James (marinier)
Plyer, George (marinier)
Pritchard, Thomas (veroordeelde)
Pugh, Edward (veroordeelde)
Roberts, John (marinier)
Rodney (scheepsbemanning)
Roman/Knowland/Ronan, Andrew (gevangene)
Rowden, Thomas (zee)
Russell, John (zee)
Russell, Mary (familie van de marine)
Russell, Thomas (familie van de marine)
Russell/Pound, Elizabeth (familie van de marine)
Ryan, John (veroordeelde)
Sandell, Richard (scheepsbemanning)
Sidaway, Robert (veroordeelde)
Smith, Richard (scheepsbemanning)
Spence, John (veroordeelde)
Stephens, Robert (zee)
Stewart, John (familie van de marine)
Stewart, Margaret (familie van de marine)
Stewart, Peter (marinier)
Stewart, Robert (familie van de marine)
Stretch, Thomas (veroordeelde)
Taylor, Henry (veroordeelde)
Tenhel, James (veroordeelde)
Thatcher, John (marinier)
Thodie, James (veroordeelde)
Turner, John (veroordeelde)
Turner, Thomas (veroordeelde)
Twyfield, Roger (veroordeelde)
Vallance, Patrick (scheepsbemanning)
Walton, Francis (scheepskapitein)
Watts, John (zee)
Williams, Thomas (zee)
Wisehammer, John (veroordeelde)
Hout, Mark (veroordeelde)
Woodcock, Francis (veroordeelde)
Young, Elizabeth (familie van de marine)
Young, John (familie van de marine)
Jong, Thomas (zee)
Young, Thomas (familie van de marine)

Gouden Bos

Barnes, Mary (vrouw van de knecht)
Barnes, Samuel (dienaar van Rev Johnson)
Hart, John (scheepsbemanning)
Hay, George (scheepsbemanning)
Johnson, Mary (vrouw van de kapelaan)
Johnson, Richard (aalmoezenier)
Meer, Stephen (scheepsbemanning)
Sharpe, William (scheepskapitein)
Simms, William (scheepsbemanning)

HMS Sirius

Alt, Matthew Bowles (scheepsbemanning)
Anderson, John (scheepsbemanning)
Angell, James (zee)
Assell, John (zee)
Bacon, Elizabeth (marinierskind - geboren op zee)
Bacon, Jane/Elizabeth (familie van de marine)
Bacon, Samuel (zee)
Bagley, James (zee)
Bagley, Maria/Marie (familie van de marinier)
Bagley, Sarah (familie van de marine)
Bagnall, Ralph (zee)
Batchelor, John (marinier)
Bates, John (zee)
Bayne, David (scheepsbemanning)
Beard, William (scheepsbemanning)
Bell, Jonathon (scheepsbemanning)
Berriman, John (scheepsbemanning)
Boyce, Benjamin (scheepsbemanning)
Bradley, William (marineofficier)
Brewer, Henry (scheepsbemanning)
Brody, Walter (scheepsbemanning)
Brooks, Deborah (scheepsbemanning)
Brooks, Thomas (scheepsbemanning)
Bryant, John (scheepsbemanning)
Bryant, William -meestersmaat
Buckley, Stephen (scheepsbemanning)
Buddle, Daniel (scheepsbemanning)
Bull, William (zee)
Burne, Terrance (scheepsbemanning)
Caldwell, Joseph (scheepsbemanning)
Cavanough, Owen (scheepsbemanning)
Slim, Joseph (scheepsbemanning)
Collins, David (kapitein van mariniers en rechter-advocaat)
Conway, John (scheepsbemanning)
Coventry, James (scheepsbemanning)
Cunningham, James (scheepsbemanning)
Daveny, Thomas (scheepsbemanning)
Davies, David (scheepsbemanning)
Davis, James (scheepsbemanning)
Davis, John (scheepsbemanning)
Desmond, Thomas (scheepsbemanning)
Deverlier, John (scheepsbemanning)
Dodd, Henry Edward (persoonlijke dienaar van Arthur Phillip)
Dodd, Henry/Edward (scheepsbemanning)
Doyle, Luke (scheepsbemanning)
Drummond, John (scheepsbemanning)
Hertogen, Thomas (marinier)
Eldridge, George (scheepsbemanning)
Ellis, Walter (scheepsbemanning)
Fellows, Joseph (scheepsbemanning)
Ferguson, John (scheepsbemanning)
Fitzgerald, Henry (scheepsbemanning)
Flemming, George (marinier)
Fombell, Furzey (scheepsbemanning)
Fowell, Newton Digby (scheepsbemanning)
Freeman, Thomas (bediende van Capt Hunter)
Furzer, James (marinier)
Garvin, Thomas (zee)
Gilbourne, Andrew (marine) e
Gilbourne, Margaret (familie van de marine)
Goodwin, Philip (marinier)
Gordon, James (scheepsbemanning)
Gowen, John (marinier)
Greaves, George (scheepsbemanning)
Gunn, George (marinier - waarnemend dienaar van Capt Collins)
Hacking, Henry (scheepsbemanning)
Halfpenny, Thomas (zee)
Hambly, William (scheepsbemanning)
Harragan, Cornelius (scheepsbemanning)
Harris, John (scheepsbemanning)
Heatherly, James (scheepsbemanning)
Henderson, Robert (scheepsbemanning)
Erfgoed, Charles (marien)
Hibbs, Peter (scheepsbemanning)
Hill, Francis (scheepsbemanning)
Hopkins, Morris (scheepsbemanning)
Howlett, John (scheepsbemanning)
Hughes, William (marinier)
Hunter, John (marineofficier)
Hunter, William (scheepsbemanning)
Hindernis, James (marinier)
Jamison, Thomas (eerste maat van de chirurg)
Johnson, James (scheepsbemanning)
Jones, John Benjamin (scheepsbemanning)
Keltie, James (scheepsmeester vanaf aug 1787)
Kennedy, Michael (marinier)
Kerr, Hugh (scheepsbemanning)
Kerr, John William (scheepsbemanning)
King, Philip Gidley (marineofficier)
Koning, Samuel (marinier)
Ridder, William (scheepsbemanning)
Lewis, James (scheepsbemanning)
Livingstone, John (scheepsbemanning)
Lowes, John (de maat van de chirurg)
Lyons, Michael (scheepsbemanning)
Mailez/Malier, Bernard (persoonlijke dienaar van Arthur Phillip)
Mara, John (scheepsbemanning)
Maart, William (scheepsbemanning)
Maxwell, George William (marineofficier)
Mcdonald, John (scheepsbemanning)
McEwan, Patrick (marinier)
Mcneal, John (scheepsbemanning)
Middleton, John (scheepsbemanning)
Miles, John (scheepsbemanning)
Miller, Andrew (commissaris van winkels)
Mitchell, William (scheepsbemanning)
Monk, George (scheepsbemanning)
Moore, Henry (scheepsbemanning)
Morley, James (scheepsbemanning)
Moulton, William (marinier)
Murley/Morley, Roger (scheepsbemanning)
Murphy, Michael (zee)
Nagle, Jacob (scheepsbemanning)
Nairn, James (scheepsbemanning)
Neldor, Philip (scheepsbemanning)
Ormsby, Charles Cutts (scheepsbemanning)
Palmer, Christopher (dienaar van Andrew Miller)
Palmer, John (scheepsbemanning)
Parker, Charles (scheepsbemanning)
Parker, John (scheepsbemanning)
Parker, Robert (scheepsbemanning)
Parsons, Henry (marinier)
Paul, James Douglas (scheepsbemanning)
Paynter, James (scheepsbemanning)
Petrie, Henry (marinier)
Phillips, David (scheepsbemanning)
Phillips, Thomas (scheepsbemanning)
Poate, James (scheepsbemanning)
Prater, Charles (marinier - dienaar van Capt Collins)
Pritchard, William (ship’s crew)
Proctor, James (ship’s crew)
Proctor, William (marine)
Punton, John (ship’s crew)
Radford, Joseph (marine)
Raper, George (ship’s crew)
Redman, James (marine)
Reed, David (ship’s crew)
Reid, William (ship’s crew)
Reynolds, Charles (marine)
Rice, John (marine)
Rider, George (ship’s crew)
Roberts, Peter (ship’s crew)
Robertson, John (ship’s crew)
Ross, Alexander (ship’s crew)
Ross, Peter (ship’s crew)
Rowley, John (ship’s crew)
Russell, James (ship’s crew)
Sang, George (ship’s crew)
Saunders, John (alias Moore, Edward) (ship’s crew)
Scott, Thomas (marine)
Scully, Thomas (marine)
Seedhouse, William (marine)
Shine, John (ship’s crew)
Smith, Benjamin (ship’s crew)
Smith, John (ship’s crew)
Southwell, Daniel (ship’s crew)
Spicely, John (ship’s crew)
Standley, William (marine)
Stanfield, Daniel (marine)
Straffen, James (ship’s crew)
Tarr, Isaac (marine)
Thomas, Ann (marine’s family)
Thomas, Edward (marine)
Thomas, Richard (ship’s crew)
Thomas, Samuel (marine)
Thring, James (ship’s crew)
Tinney, James (ship’s crew)
Titcumb, John (ship’s crew)
Tunks, William (marine)
Tureene, Lawrence (ship’s crew)
Turner, John (marine)
Turner, Susannah (marine’s family)
Walker, David (ship’s crew)
Wallis, Alexander (ship’s crew)
Ward, John (ship’s crew)
Waterhouse, Henry (ship’s crew)
Watson, Robert (ship’s crew)
Webb, Robert (ship’s crew)
Webb, Thomas (ship’s crew)
Welsh, William (ship’s crew)
Wescott, Robert (ship’s crew)
West, John (marine)
Westbrook, William Burton (ship’s crew)
White, Peter (ship’s crew)
White, Thomas (ship’s crew)
Wigfall, Samuel (marine)
Williams, James (marine)
Williams, Thomas (ship’s crew)
Williamson, John (marine)
Willmott, Robert (marine)
Wilson, James (ship’s crew)
Wixted, John (marine)
Worgan, George Bouchier (surgeon)
Yule, Robert (ship’s crew)

Levering

Ball, Henry Lidgbird (ship's master)
Barnatt, Thomas (ships’ crew)
Blackburn, David (ships’ crew)
Bone, Joseph (ships’ crew)
Braiden, Samuel (ships’ crew)
Callam, James (surgeon)
Chase, Jacob (ships’ crew)
Davis, James (ships’ crew)
Dawes, William (marine officer)
Dempster, John Hamilton (ship's crew)
Dunlap, Gavin (ships’ crew)
Dwire, Dennis (ships’ crew)
Farrell, Ambrose (ships’ crew)
Frederick, John (ships’ crew)
Furvis, John (ships’ crew)
Gore, George (marine)
Gould, Peter (ships’ crew)
Haynes, William (convict)
Hoddinott, John (marine)
Hoyer, Frederick (ships’ crew)
Jay, Richard (ships’ crew)
Jeffries, Joseph (ships’ crew)
Lawson, John (ships’ crew)
Massey, Richard (ships’ crew)
Mathews, James (marine)
Mcdonald, William (ships’ crew)
Mcmahon, Patrick (marine)
Mooney, Richard (ships’ crew)
Moore, Samuel (ships’ crew)
Nicholas, John (ships’ crew)
Parker, William (ships’ crew)
Phillip, Arthur (governor of NSW)
Reid, Robinson (ships’ crew)
Reid, Thomas (ships’ crew)
Reiley, James (marine)
Richardson, Richard (marine)
Robinson, John (ships’ crew)
Rogers, James (marine)
Rooksby, Joseph (marine)
Russell, William (ships’ crew)
Simms, William (marine)
Smith, Daniel (ships’ crew)
Spowers, William (ships’ crew)
Swesey, John (ships’ crew)
Tabree, Joseph (ships’ crew)
Taylor, William (ships’ crew)
Thorne, John (marine)
Toberry, Joseph (ships’ crew)
Todd, William (marine)
Tomlinson, Laurence (ships’ crew)
Walton, Jacob (ships’ crew)
Waters, Edmund (ships’ crew)
Whitehair, Joseph (ships’ crew)
Winwood, George (marine)
Wise, James (marine)
Woodman, Jonathon (marine)
Yardsley, Thomas (convict)

Lady Penrhyn

Able/Tilley, Mary (convict)
Able/Tilley, William (convict’s family)
Abrahams, Esther (convict)
Abrahams, Esther/Rosanna (convict’s family)
Adams, Mary (convict)
Allen, Mary (convict)
Allen/ Boddington, Tamasin (convict)
Allen/Conner, Mary (convict)
Altree, John Turnpenny (surgeon)
Anderson, alexander (marine)
Anderson, Elizabeth (convict)
Anderson, Frances/Fanny (convict)
Anderson, William (ship’s crew)
Anstis, Nicholas (ship’s crew)
Baker, Martha (convict)
Ball, Thomas (ship’s crew)
Bellamy, Joseph (convict’s child - born at sea)
Bellamy, Sarah (convict)
Bentley, Joshua (ship’s crew)
Bird, Elizabeth (convict)
Bolton, Mary (convict)
Bowes-Smyth Arthur, (surgeon)
Bramwell, Thomas (marine)
Branham, Mary (convict)
Bruce, Elizabeth (convict)
Bruce, William (ship’s crew)
Bunn, Margaret (convict)
Burdo, Sarah (convict)
Burkitt, Martha (convict)
Campbell, James (marine officer)
Campbell, James Duncan (child - relation of Captain James Campbell)
Campbell, John (ship’s crew)
Carroll, Mary (convict)
Clay, Charles (ship’s crew)
Clayfield, Rachel (marine’s family)
Clayfield, William (marine)
Clement, John (ship’s crew)
Clements, Henry (marine)
Cole, Elizabeth (convict)
Colethread, James (marine’s family)
Colethread, John (marine)
Colley, Elizabeth (convict)
Collins, William (marine officer)
Colpitts, Ann (convict)
Cook, Charlotte (convict)
Cooper, Mary (convict)
Creek, Jane (convict)
Curtis/Crudis, William (ship’s crew)
Dalton/Burley/Burleigh, Elizabeth (convict)
Dalton/Clements, Frances Hannah (convict's child – born at sea)
Davies/Ashley, Sarah (convict)
Davis, Ann alias Jones, Judith (convict)
Davis, Frances (convict)
Davis, Thomas (ship’s crew)
Davis/Bishop, Mary (convict)
Davison, Rebecca (convict)
Dawson, Margaret (convict)
Dawson, Richard (ship’s crew)
Dean, Edward (ship’s crew)
Dickenson, Mary (convict)
Downey, Joseph (ship’s crew)
Duncan, David (ship’s crew)
Duncan, Joseph (ship’s crew)
Dutton, Ann (convict)
Dykes, Mary (convict)
Eaton/Beddingfield, Martha (convict)
Evans, Humphrey (marine)
Evans/Jones, Elizabeth (convict)
Finn/Phyn, Mary (convict)
Fisher, John (ship’s crew)
Fitzgerald, Elizabeth (convict)
Fowles, Ann (convict)
Fowles, Mary (convict’s child) (convict)
Fownes, Margaret (convict)
Gabel, Mary (convict)
Gascoigne/Gaskins Olivia/Olive (convict)
George, Ann (convict)
Green, Abraham (ship’s crew)
Green/Cowley, Ann (convict)
Greenwood, Mary (convict)
Gunn, George (marine)
Gunthorpe, William (ship’s crew)
Hall, Elizabeth (convict)
Hall/Hammond, Sarah (convict)
Hallam, William (marine)
Hamilton, Maria (convict)
Handland/Handlyn/Henley/Gray, Dorothy (convict)
Harrison, Joseph (convict’s child) (convict)
Harrison, Mary (convict)
Harwood/Howard, Esther (convict)
Haswell, Thomas (marine)
Hayward, Elizabeth (convict)
Henderson, William (ship’s crew)
Henry, Catherine (convict)
Hill, Mary (convict)
Hippesley, Elizabeth (convict)
Holmes, James (ship’s crew)
Huffnell, Susannah (convict)
Humphries, Mary (convict)
Inett, Ann (convict)
Irvine, John alias Anderson/Law (convict)
Jackson, Agnes (marine’s family)
Jackson, Jane alias Roberts, Hester) (convict)
Jackson, Mary (convict)
Jackson, Thomas (marine)
Johnston, George (marine officer)
Jones, Jane/Jenny (convict’s child)
Kelly, Thomas (convict)
Knowland, James (ship’s crew)
Langley, Henrietta (convict’s child - born during voyage)
Langley, Jane (convict)
Lawrence, Mary (convict)
Lee, Elizabeth (convict)
Leonell/Leonard, Elizabeth also known as Kelly (convict)
Levy/Levi, Amelia (convict)
Lewis, Sophia (convict)
Lock, Elizabeth (convict)
Love, Mary (convict)
Marshall, Mary (junior) (convict)
Marshall, Mary (senior) (convict)
Marshall, William (ship’s crew)
Martin, Ann (convict)
Martin, Maria (convict)
McCann, Joseph (marine)
Mcdonald, Daniel (ship’s crew)
Measures, Timothy (ship’s crew)
Mitchell, Mary (convict)
Mitchell, William (marine)
Mooring, William (ship’s crew)
Morton/Bentley, Joshua (convict‘s child – born at sea)
Morton/Moulton, Mary/Ann (convict)
Mullens, Hannah/Ann (convict)
Mullins, Mary (convict’s child)
Needham, Elizabeth (convict)
Norton, Phebe (convict)
Osborn, Elizabeth alias Jones, Elizabeth (convict)
Palmer, William (ship’s crew)
Parker, Mary (convict)
Parkinson, Edward (convict’s child)
Parry, Sarah (convict)
Partridge/Roberts, Sarah (convict)
Piles, Mary (convict)
Powell, Ann (convict)
Read/Reed, Ann (convict)
Roach, Charles (ship’s crew)
Ross, Alexander John (marine’s family)
Rosser, Henry (marine)
Rosson/Lawson, Isabella (convict)
Sandlin, Ann alias Lines/Patten) (convict)
Scriven/Screven/Shewing Philip (ship’s crew)
Sever, William Cropton (ship’s master)
Sisson, Unknown (ship’s crew)
Slater, Sarah/Mary (convict)
Smith, Ann (convict)
Smith, Catherine (convict)
Smith, Hannah (convict)
Smith, James (peace officer)
Smith, Mary (convict)
Smith, William/Edward (convict's child)
Sodwick, William (ship’s crew)
Springham, Mary (convict)
Springmore, Charlotte (convict)
Squires, (Mr) (ship’s crew)
Stewart, Margaret alias Blades, Margaret (convict)
Theakston, Joseph, seaman alias Fixton
Thornton, Ann (convict)
Trippet, Susannah (convict)
Turner/Wilkes, Mary (convict)
Twyfield, Ann alias Dawley, Ann (convict)
Wade, Mary alias Cockran, Mary (convict)
Ward, Ann (convict)
Watts, John (marine officer)
Watts, John (navy officer)
Wilkins, John (marine)
Williams, Mary (convict)
Wood, Lucy alias Brand, Lucy (convict)
Yeats/Yates, Joseph (convict’s child - born at sea)
Yeats/Yates, Nancy/Ann (convict)
Young, Richard/William (ship’s crew)

Prince of Wales

Allen, Susannah
Alt, Augustus Theodore (surveyor)
Ault, Sarah (convict)
Baldwin/Bowyer, Ruth (convict)
Barber, Elizabeth (convict)
Barrisford, Hannah (marine’s family)
Barrisford, John (marine)
Bingham/Mooring, Elizabeth (convict)
Blanchet, Susannah (convict)
Bolton/Boulton, Rebecca (convict)
Bolton/Boulton, Rebecca (convict’s family) (convict)
Butler, Daniel (ship’s crew)
Clark, Elizabeth (convict)
Clayfield, Rachel (marine’s family)
Clayfield, William (marine)
Cole, Elizabeth (convict)
Coombes, Ann (convict)
Creswell, John (marine officer)
Daly/Warburton, Ann (convict)
Dargin, Peter (marine)
Darnell/Dowling, Margaret (convict)
Davey, Thomas (marine officer)
Davis, John (marine)
Davis, Martha (marine’s family)
Dixon, Mary (convict)
Dougherty, Arthur (marine)
Dougherty, Daniel (marine’s child – born at sea)
Dougherty, Judah/Judith (marine’s family)
Dundas, Jane (convict)
Earley, Rachel (convict)
Ellam, Deborah (convict)
Farmer, Ann (convict)
Farrell, Philip (convict)
Field, Jane (convict)
Flarty, Phoebe (convict)
Forbes, Ann (convict)
Fraser/Redchester, Ellen/Eleanor (convict)
Gough, Johanna (marine’s family)
Gough, Thomas (marine)
Gough/Cox, Joseph (marine’s family)
Green, Mary (convict)
Griffiths, Thomas (convict)
Groves, Mary (convict)
Hall, Margaret (convict)
Harmsworth, Alice (marine’s family)
Harmsworth, Ann (marine’s family)
Harmsworth, John (marine’s family)
Harmsworth, Thomas (marine)
Harmsworth, Thomas jnr (marine’s child – born at sea)
Hart, Catherine (convict)
Hart, John (convict’s family - born at sea)
Haynes/Nash, Maria (marine’s family)
Herbert/ Russell, Jane/Jenny (convict)
Hollogin, Elizabeth (convict)
Hosburn, Robert (ship’s crew)
Hughes, Frances Ann (convict)
Hume, John (marine)
Hume, Sarah (marine’s family)
Johnson, Catherine (convict)
Johnson, Mary (convict)
Kennedy, Martha (convict)
Larah, Flora/Laura (convict)
Laycock, Caroline (convict)
MacCormack, Sarah (convict)
Manning, James (marine)
Marriott, Jane (convict)
Martin/Mather, Mary (convict)
Mason, Betty/Elizabeth (convict)
Mason, John (ship’s master)
Mason/Gibbs, Susannah (convict)
Mather, Ann (convict)
McCabe, Eleanor (convict)
McCormack, Mary (convict)
Mitchcraft, Mary (convict)
Moore, Samuel (ship’s crew)
Munro, Lydia (convict)
Nash, William (marine)
Nelson, George (ship’s crew)
Newlan/Nowland, Mary (convict)
Oldfield, Isabella (convict)
Parfett, James (marine’s child – born at sea)
Parfett, John (marine)
Parfett, Sarah (marine’s family)
Parsley, Ann (convict)
Phillips, Mary (convict)
Pinder, Mary (convict)
Pipkin, Elizabeth (convict)
Porter, James (ship’s crew)
Poulden, John (marine officer)
Pulley, Elizabeth (convict)
Richards, Laurence (marine)
Richards, Mary (marine’s family)
Richards, Samuel (marine’s child – born at sea)
Richardson, Joseph (ship’s crew)
Rogers, William (ship’s crew)
Rolt, Mary (convict)
Ryan, Robert (marine)
Scott, Elizabeth (convict)
Scott, Elizabeth (marine’s child – born during voyage)
Scott, James (marine)
Scott, Jane (marine’s family)
Smith, Ann (convict)
Smith, Catherine (convict)
Spencer, Mary (convict)
Spencer, Mary (convict’s family - born at sea)
Taylor, Sarah (convict)
Thomas/Tomas, Elizabeth (convict)
Tolan, Michael (marine)
Turner, John (marine)
Turner, Susannah (marine’s family)
Wainwright/Eccles, Ellen/Esther (convict)
Ware/Warn, Charlotte (convict)
Wilkinson, Joseph (ship’s crew)
Williams, Frances (convict)
Williams, Richard (ship’s crew)
Wilson, Mary (convict)
Wright, Ann (marine’s family)
Wright, Elizabeth (marine’s child – born during voyage)
Wright, Henry (marine)
Wright, Mary (marine’s family)
Wright, Mary Ann (marine’s family)
Wright, Matthew (marine)
Youngson, Elizabeth (convict)
Youngson, George (convict)

Scarborough

Abbott, Joseph (marine)
Adams, John (convict)
Agnew/Ayners, John (convict)
Allen, Charles (convict)
Anderson, John (convict)
Archer/Forrester, John (convict)
Arscott, John (convict)
Atkinson George (convict)
Ayres, John (convict)
Baldwin/Balding James/William (convict)
Barland, George (convict)
Bell, William (convict)
Bellett, Jacob (convict)
Benear, Samuel (convict)
Blake, Francis (convict)
Blunt, William (convict)
Boggis, William (convict)
Boyle, John (convict)
Bradbury, William (convict)
Bradley, James (convict)
Brown, John (marine)
Brown, John (marine)
Brown, Thomas/John (convict)
Bryant, Thomas (convict)
Bullmore, Thomas (marine)
Burn, Peter (convict)
Burne, James (convict)
Butler, Michael (ship’s crew)
Butler, William (convict)
Cable, William (marine)
Caffery, George (ship’s crew)
Campbell, James (convict)
Campbell, James/George/John (convict)
Campion, Edward (marine)
Carney, John (convict)
Carver, John (marine)
Castle, John/James (convict)
Chadwick, Thomas (convict)
Chadwick, William (marine)
Clark/Hosier, James/John/Charles (convict)
Clarke, William (convict)
Clayton, John (marine)
Clayton/Kayton/Hayton, George
Clements, Thomas (convict)
Clinch, Richard (marine)
Cole, William (convict)
Collier, Richard (convict)
Collins/Colling, Joseph (convict)
Connelly, Cornelius (convict)
Connolly, William (convict)
Connor, Martin (marine)
Considen, Dennis (surgeon)
Coward, Joshua (marine)
Cox, John Matthew alias ‘Banbury Jack’ (convict)
Cross, William (convict)
Cuckow, William (convict)
Cudlip/Norris, Jacob (convict)
Cullen, James Bryan (convict)
Cullyhorn, John (convict)
Cunningham, Edward (convict)
Daley, James (convict)
Daniels, Daniel (convict)
Davis, James (convict)
Davison, John (convict)
Dawson (Mr) (ship’s crew)
Discall, Timothy (convict)
Douglas, William (marine)
Dowland/Doland/Doolan Ferdinand/Frederick (convict)
Dunnage, Joseph (convict)
Easty, John (marine)
Eccles, Thomas (convict)
Elliott, Edward/William (convict)
English, Nicholas (convict)
Escott, John (marine)
Everingham, Matthew James (convict)
Fawley, John (ship’s crew)
Fentum, Benjamin (convict)
Forrester, Robert (convict)
Francisco, George (convict)
Freeborne, Alexander (marine)
Fry, George (convict)
Fuller, John alias Saxby, William & Humpherys, Robert (convict)
Gannon, John (marine)
Gardner, Francis (convict)
Garth, Edward (convict)
Goodall, William (marine)
Goodwin, Andrew (convict)
Goodwin/Goodin, Edward (convict)
Hagley/Aggy/Agley, Richard (convict)
Hand, Abraham (marine)
Harper, Joseph (marine)
Harpur/Harper, Joshua (convict)
Harris, John (convict)
Harrison, Joseph (convict)
Harrison, Joseph (convict)
Hart, John (convict)
Hatton, Joseph (convict)
Hayes, John (convict)
Haynes, Luke (marine)
Herbert, John (convict)
Hill, John (convict)
Hill, Thomas (convict)
Hill/Tennihill/Tennyhill Thomas/James (marine)
Hogg, William (convict)
Holloway, James (convict)
Holmes, William (convict)
Howard, John (convict)
Howard, Thomas (convict)
Hubbard, William (convict)
Humphreys/Humpheries, Edward (convict)
Hurley, Jeremiah (convict)
Hurst, Mark (marine)
Hylids, Thomas (convict)
Ingram, Benjamin (convict)
Jacobs, David (convict)
Jacobs, John (convict)
Johns, Stephen (convict)
Johnson, William (convict)
Jones, John (marine)
Jones, William Sega (marine)
Josephs, Thomas (convict)
Keeling/Kellan, John Herbert (convict)
Kellow, Robert (marine officer)
Killpack/Kilpack, David (convict)
Kimberly, Edward (convict)
King, John (convict)
Knight, Richard (marine)
Knight, Thomas (marine)
Lane, William (convict)
Lankey, David (convict)
Lawrell, John (convict)
Leary, John (convict)
Lee, James (marine)
Levy, Joseph (convict)
Lisk, George (convict)
Long, John (marine officer)
Lucas, Nathaniel (convict)
Lucas, Thomas (marine)
Lyne, Richard (convict)
MacClean, Edward (convict)
Marney, William (convict)
Marsh, George (ship’s crew)
Marshall (Mr) (ship’s crew) (brother of ship’s master)
Marshall, John (ship’s master)
Marshall, Joseph (convict)
Mason, Thomas (ship’s crew)
McAvenaugh, Barney (marine)
Mccarty, Charles (ship’s crew)
Mee, Francis (marine)
Meredith, Frederick (ship’s crew)
Messiah/Massias, Jacob (convict)
Middleton, Richard (convict)
Miles/Moyle, Edward (convict)
Mobbs, Samuel (convict)
Mollands, John (convict)
Mood/Miller, Charles (convict)
Moore/Ransmore, William (convict)
Moran, John (convict)
Morgan, Robert (convict)
Morgan, William (convict)
Morrisby, James/John (convict)
Moseley/Shore, John (convict)
Mould, William (convict)
Mountstephens, Robert (marine)
Neale, John (convict)
Nicholas, Richard (marine)
Nicholls, John (convict)
Nowland/Newland James/John (convict)
Nunn, Robert (convict)
Nurse/Munroe, John (convict)
O'Brien, Thom (marine)
Owen, John (convict)
Paget, Joseph (convict)
Parris, Peter (convict)
Partridge, Richard (convict)
Peat, Charles (convict)
Peaulet, James (convict)
Percival, Richard (convict)
Pettit, John (convict)
Phillimore, Richard/William (convict)
Phillips, Richard (convict)
Phillips, Thomas (marine)
Pontie, John (convict)
Pope, David (convict)
Ramsay, John (convict)
Raymond, George (convict)
Read, William (convict)
Reardon, Bartholomew (convict)
Redman, Elizabeth (marine’s family)
Redman, James (marine’s family)
Redman, John (marine)
Redman, Michael (marine)
Reed, Anthony (marine)
Richards, David (convict)
Richards, James (convict)
Richards, John (convict)
Richardson, John/William (convict)
Richardson, Samuel (convict)
Rickson, William (convict)
Roberts, William (convict)
Robinson, George (convict)
Romaine, John (convict)
Ross, Robert (marine officer)
Rowe, John (convict)
Rowe, William (convict)
Ruffler, John (convict)
Ruglass, John (convict)
Ruse, James (convict)
Russell, John (convict)
Sampson, Peter (convict)
Selshire, Samuel (convict)
Seymour, John (convict)
Shea, John (marine officer)
Sheers/Shiers, James (convict)
Smith, Edward (convict)
Smith, James (convict)
Smith, John (convict)
Smith, William (convict)
Smith, William (convict)
Smith/Haines, Thomas (convict)
Smyth, Thomas (marine)
Snailham/Snaleham, William (convict)
Sparkes, Henry/Thomas (convict)
Spencer, Thomas (marine)
Stanton/Ebden, Thomas (convict)
Stewart, James (convict)
Teague, Cornelius (convict)
Thomas, James (convict)
Thomas, John (convict)
Thompson, James (convict)
Thompson, Robert (marine)
Thompson, William (convict)
Till, Thomas (convict)
Todd, Nicholas (convict)
Tucker, Moses (convict)
Turner, John (convict)
Tuso, Joseph (convict)
Vincent, Henry (convict)
Walbourne, James (convict)
Walker, John (convict)
Wall, William (marine)
Walsh, William (convict)
Walton, James (ship’s crew)
Welch, John (convict)
Welch, John Coen (convict)
Westwood, John (convict)
White, James (convict)
Whitton, Edward (convict)
Williams, James (convict)
Williams, John (also known as ‘Blackjack’) (convict)
Williams, Robert (convict)
Williams/Floyd, John (convict)
Williams/Magee, Charles/Christopher (convict)
Wilson, Charles (convict)
Wilson, Thomas (ship’s crew)
Woodcock, Peter (convict)
Woodham, Samuel (convict)
Woodhouse, Thomas (marine)
Woods, John (marine)
Wright, Benjamin (convict)
Wright, James (convict)
Wright, Joseph (convict)
Wright, William (convict)
Young, Simon (convict)


"Great things have been effected by a few men well conducted."

The British flag would not be raised above Fort Sackville Feb. 25, 1779. At 10 a.m., the garrison surrendered to American Colonel George Rogers Clark. His American army, aided by French residents of the Illinois country, had marched through freezing floodwaters to gain this victory. The fort’s capture assured United States claims to the frontier, an area nearly as large as the original 13 states.

The Interior of the Clark Memorial

The interior of the Clark Memorial features a bronze statue of George Rogers Clark and seven murals that depict the story and its aftermath.

Construction of the Clark Memorial

A memorial such as this serves as a reminder that courage, fortitude, and valor do not go of style.

The Story

To capture British forces, George Rogers Clark and his men marched across flooded prairies to reach Fort Sackville

Start Your Visit at the Visitor Center

The building features exhibits, an orientation movie, and Eastern National bookstore.


About The President

In 2019, George T. French Jr. became the fifth president of Clark Atlanta University, the largest United Negro College Fund (UNCF) member institution in the country and the largest private HBCU within the state of Georgia.  

Prior to his appointment, French served for 14 years as the president of Miles College, making him one of the longest serving university presidents in the nation. A nationally recognized leader and influencer in higher education and educational policy, French has served three secretaries of education under two United States presidents as a congressional appointee to the National Advisory Committee on Institutional Quality and Integrity.

He is a three-term board member for the Southern Association of Colleges and Schools’ Commission on Colleges (SACSCOC) Chair of the Atlanta University Center (Clark Atlanta University, Morehouse College, Spelman College and Morehouse School of Medicine,) Council of Presidents and chair of the Southern Intercollegiate Athletic Association (SIAC) Council of Presidents and member of the Metro Atlanta Chamber (MAC) Board of Directors. French also has served as a member of the national diverse council of Regions Bank since 2011.

Education: University of Louisville, Miles Law School (J.D.), Jackson State University (Ph.D.)

Notable achievements: Under French’s leadership Clark Atlanta University has exponentially exceeded all fundraising records in the history of the university maintained stable enrollment in the midst of global pandemic and developed corporate and community relationships to position the university for unprecedented growth.  

His awards include Birmingham Spotlight Man of the Year, NAACP Man of the Year, and the Higher Education Leadership Foundation Lifetime Achievement Award.


Bekijk de video: This INCREDIBLE Police Station Transformation. George Clarkes Remarkable Renovations


Opmerkingen:

  1. Fresco

    Het spijt me, maar ik denk dat je het mis hebt. Ik kan het bewijzen. E-mail me op PM, we zullen bespreken.

  2. Serena

    Pardon De vraag is ver weg

  3. Faugul

    Beide allemaal?

  4. Ramirez

    Het is naar mijn mening duidelijk. Ik wilde dit onderwerp niet ontwikkelen.



Schrijf een bericht